Summer Jam Wake Camp

Stráž pod Ralskem (červenec 2016)

Wakeboard kemp pořádáme už čtvrtým rokem a ve Stráži pod Ralskem, kam jezdíme hlavně se začínajícími wake a waterski riders a ride girls. Často s námi jezdá lyžaři a snowboarďáci z našeho zimního alpského festivalu BigSnowJam. Jestli si chceš si vyzkoušet vodní lyžování nebo wakeboarding v pohodové atmosféře, kde nejspíš někdo bude ještě větší dřevi než Ty :) pak je tahle akce přesně pro Tebe. Potkáš nové známé,  vyladíš fyzičku a třeba objevíš novou letní vášeň. Samozřejmě, že celý den nemusíš jezdit na vodním vleku. Bude dostatek času i na koupání, grilování, turnaje v basketu nebo volejbalu, inline brusle a relax u vody. Na výběr je několik typů ubytování. Můžeš si vybrat divočejší chatu i komfortnější dvoulůžkové pokoje v penzionu. V ceně akce už je třídenní permanentka na vodní vlek, služby průvodce a instruktora a zapůjčení vodních lyží, wakeboardů a vest. Doprava z Brna, Bratislavy a Prahy je za decentní příplatek. Kapacita akce jednohu turnusu je 20 lidí, proto rezervaci moc neodkládej.

Termíny a ceny
  • Termíny: WakeCamp I. (3.7.-6.7.2016), WakeCamp II. (27.7.-30.7.2016), WakeCamp III. (22.8.-25.8.2016)
  • Update kapacit 7.8. 2016 WakeCamp III.: 8 míst
  • Cena: 2990Kč / 110EUR) včetně ubytování v chatě a 3-denní permanentky
  • Příplatky: +300Kč/os./den za dvoulůžkový pokoj v penzionu.
  • Bonusy: BBQ grilování v ceně na prvním a posledním turnusu ;-)
  • Přihlášky: Nejpozději týden pro přihlášení je potřeba  poslat zálohu 2000Kč/80eur.  Akce se v plné výši doplácí nejpozději 14 dní před startem.

Check-in od 15:00 hod, Check-out do 11:00. Vratná kauce na ubytování a poškození majetku se stejně jako u našich ostatních zájezdů a zimního festivalu Big Snow Jam posílá na depositní účet.

Cena zahrnuje
Cena nezahrnuje
3 dny ubytování
stravu - možnost vaření
3 dny ježdění na vodním vleku
zapůjčení boardu-170Kč/den
zapůjčení vodních lyží
dopravu
průvodce a instruktor
povlečení
BBQ grilování
Ubytování

Bydlíme společně v nově postavené chatě s vlastní kuchyní zázemím a sportovním hřištěm. Naše chata je 200 metrů od jezera, 500 metrů od vodního vleku a 5 minut chůze od centra Stráže pod Ralskem, kde je supermarket, restaurace a posilovna. Pokud chceš komfortnější ubytování a více soukromí můžeš si za příplatek 250Kč/den ubytování upgradovat na dvoulůžkový pokoj v penziónu u jezera.

200m od jezera
hřiště na basket a volejbal
kuchyně, WC
zázemí pro zábavu
možnost upgrade ubytování
parkování zdarma
Aktivity

Kromě vodního lyžování a wakeboardingu se můžeš těšit i na koupání, grilování a další sportovní a společenské aktivity. V areálu naší chaty je hřiště na volejbal a basket.

Doprava

Stráž pod Ralskem, kde probíhá Summer Jam Wake Camp je v severních Čechách, asi 30km od Liberce. Pokud se Ti nechce jezdit vlastní dopravou ani autobusem, můžeš si za pár stovek připlatit dopravu z Brna, Prahy nebo Bratislavy: z Brna +650Kč, Prahy +500Kč, Bratislavy +30eur. Ceny za dopravu jsou za oba směry.

Historie Summer Jam Wake Campu

Poprvé jsme kemp vodního lyžování a wakeboardingu pořádali ve Stráži v létě 2010, jako dobrovolnou aktivitu v rámci studentského ski a snowboard klubu SkiUni. Od té doby uběhlo pár let, vytvořili jsme největší český a slovenský ride festival v Alpách Big Snow Jam a také letní koktejl sportu, zábavy a cestování Summer Jam Sport Fest. Moc se těšíme na velký comeback na jezero pod Ještědem. Letos můžeš být u toho i Ty! Zažij první ročník akce, které má ambice stát se do roku 2020 největším wakeboard kempem v Česku :)

Cestovní smlouva

Podívej se na cestovní smlouvu akce Summer Jam Waterski & Wakeboard Camp. Garantuje Ti kvalitu a rozsah služeb a také dává právo na případné čerpání pojištění cestovní kanceláře proti insolvenci.

Jak se můžeš přihlásit

Tvé místo si můžeš rezervovat právě teď online. Rezervace se potvrzuje platbou zálohy 2000Kč (80EUR). Záloha jedo částečně vratná, podrobnosti najdeš v obchodních podmínkách.