Sport, zábava a slunce, to je Summer Jam

Párty na pláži, týmová atmosféra při volejbalovém turnaji nebo první sjetá vlna v oceánu, to jsou pocity, které na bážném zájezdu k moři nezažiješ. Chceš jet na Summer Jam, protože si letní dovolenou chceš pořádně užít. Chceš vyzkoušet něco originálního, potkat nové známé a přivést si nové zážitky. Víme to a jsme připraveni Tvoje očekávání naplnit na 100%. Však také Summer Jam zájezdy a kempy pořádáme již čtvrtou letní sezónu. Aby se Ti lépe rozhodovalo na jaký SummerJam vyrazit, připravili jsme pro Tebe popis Summer Jam akcí z pohledu aktivit a zábavy:

Beach volleyball a plážový fotbal

Chceš si dobře zasportovat na krásné písečné pláži? Nejlepší zázemí a vybavení pro plážové sporty nabízí Summer Jam SportFets. Na 12 km dlouhé pláži najdeš desítky volných kurtů na plážový volejbal a plážový fotbal. V Summer Jam partě se vždycky najde dost spoluhráčů. Navíc si můžeš zasoutěžit v turnaji o ceny od ride festivalu Big Snow Jam

Surfy

Chceš zažít ten pocit když chytneš vlnu a letíš nad oceánem? Vyber si SummerJam Surf Kurz v Portugalsku. Na týdenním surf campu pro začátečníky se díky dvoufázovému tréninku požádně zlepšíš. Náš surf spot v Portugalsku je výjimečný tím, že pláž je relativně "na samotě" a tak se nemusíš bát že tě přejede stovka surfařů, když náhodou spadnež ze surfu.

SummerJam Surf Kurz - týdenní surf camp za 14990Kč včetně letenky a dopravy (2. - 9.9. 2014)
Párty

Jestli toto léto nechceš ladit formu na surfu nebo wakeboardu, ale raději na párty, bude se Ti líbit kyperská Ayia Napa. Přes dvacet barů a patnáct klubů toho párty letoviska snese srovnání s Ibizou a můžeš se spolehnout, že je o level nebo dva výš než Zrce Beach.

Vodní lyže a wakeboard

Jestli Tě v zimě baví lyže a snowboard, je dost pravděpodobné, že v létě si rád zajezdíš na vodních lyžích nebo wakeboardu. Nejlepší podmínky jsou pro tyto vodní sporty na Wake Campu, to je jasné. Na druhou stranu si můžeš zajezdit na vlnách také v Ayia Napa na Kypru. Centra vodních sportů na Nissi Beach a Landa Beach nabízí svezení po hladině už od 20eur.

Cyklistika

Dobré cyklostezky najdeš na Kypru, v Itálii i ve francouzském St. Tropez, takže tady je rozhodování těžší. Nejlevněji vyjde půjčení kola na Kypru a je tam také nejmenší provoz. Nevýhodou je ale velké vedro v hlavní kyperské sezóně. V Bibione je cyklo klima ideální a když trochu šlápneš do pedálů, můžeš si udělat cyklovýlet do Benátek. Dobré podmínky pro cyklisty jsou i na Francouzské riviéře, cyklostezky jsou kvalitní, jen půjčovny kol jsou poněkud dražší.

Jak se můžeš přihlásit

Tvé místo na akcích Summer Jam si můžeš rezervovat právě teď online. Pokud chceš získat skupinový bonus 5000Kč dej dohromady Tvoji partu.