Summer Jam destinace

Summer Jam nejsou obyčejné zájezdy k moři, ani jednostranná párty dovolená. Nabízíme pestrou nabídku aktivit a pečlivě vybíráme cílové destinace. Všechny nabízené destinace jsme osobně prověřili a rádi Ti pomůžeme s ubytováním i mimo termíny našich akcí, jednoduše se zeptej. Můžeš se taky rozhodnout podle nabídky aktivit. Máme rádi dlouhé písčité pláže a evropskou kvalitu služeb, proto v nabídce zatím nenajdeš Chorvatsko a balkánské země. Jezdíme do Itálie, Portugalska, Česka a na subtropický Kypr.

Rosolina Mare

Italská riviéra » Rosolina Mare

Krásné letovisko Benátské riviéry boří zažité mýty o dovolené v Itálii. Na rozdíl od Bibione, Caorle a dalších italských letovisek se v Rosolina Mare nemusíš mačkat na "plážovém parkovišti pro lehátka". Krásná písčitá pláž je 4km dlouhá a lehátka a beach bary jsou jen na polovině délky. Takže si můžeš vybrat jak blízko civilizaci chceš být. Rosolina Mare nabízí excelentní podmínky pro plážový fotbal a volejbal a v blízkém národním parku Delta Po jsou desítky kilometrů cyklostezek. Rosolina Mare je naše nejoblíbenější letovisko na Benátské riviéře a v celé Itálii.

Pláž
Párty
Sport
Atmo

Algarve

Portugalsko » Surf Kurz

Malebná oblast s perfektním podmínkami pro surfování, to je portugalské Algarve. Ve vesnici u našeho surf kempu je jeden bar, jeden obchod s potravinami a dva surf shopy. Idilka, kterou na přelidněných surf campech ve Francii dnes už nenajdeš. Summer Jam Surf Kurz probíhá v jedné z posledních "nekomerčních" destinací, kde se učí v malých skupinkách a na 2 km dlouhé pláži surfuje 30 lidí. Osobně jsme tento camp prověřili už v roce 2011 a můžeme vřele doporučit i pro naprosté začátečníky, kteří potřebují víc klidu a prostoru pro první kroky na prkně. Amado je skvělá kombinace surfování a romantiky.

Pláž
Párty
Sport
Atmo

Bibione

Italská riviéra » Bibione

Nejoblíbenější letovisko Benátské riviéry s perfektním zázemím pro plážové a vodní sporty, to je Bibione. 12 km dlouhá písčitá pláž bývá plná jen v hlavní sezóně, koncem léta už žádná "hlava na hlavě" nehrozí. Ceny v restauracích jsou příznivé, zmrzlina nejlepší v Evropě, drinky v klubu stojí rozhodně míň než v Saint Tropez. "Bibi" je oblíbené pro dobrý poměr kvalita/cena. Apartmány jsou obvykle prostorné, moderní a do 10 minut chůze od pláže. Bibione nabízí excelentní podmínky pro plážový fotbal a volejbal a cyklisty potěší možnost vyjet si na kole na výlet do nedalekých Benátek. Podrobnou recenzi letoviska Bibione najdeš na Summer Jam Blogu

Pláž
Párty
Sport
Atmo

Ayia Napa

Kypr » Ayia Napa

V Čechách a na Slovensku zatím kyperská Ayia Napa není moc známá a to i přesto, že Nissi Beach u Ayia Napa je pravidelně hodnocena jako nejlepší pláž v Evropě. Taky zde každé léto hrají top jména světové hudební scény ( Dizze Rascal, Prodigy, LMFAO, Tinie Tempah, Paul VanDyk a další) Krásné písčité pláže a letní počasí od dubna do listopadu dělají z Kypru "Karibik středomoří". Můžeš si užít divoký noční život v Ayia Napa, cestovat po památkách nebo zlepšovat kondici na cyklostezce, vodních lyžích nebo ve Water parku.

Pláž
Párty
Sport
Atmo

Saint Tropez

Francouzská Riviéra » Saint Tropez

Saint Tropez je oblíbenou letní destinací filmových hvězd už od dob Brigitte Bardot. 300 slunných dní v roce a perfektní služby lákají hvězdy showbusinessu i toto léto. St. Tropez nabízí jedinečnou kombinaci stylu, plážové pohody a rušného nočního života. Čisté azurové moře láká ke koupání od června do září. Divoké večírky v klubech jako Papagayo, VIP Room a L'Esquinade jsou dobře známé. Méně se ale ví, že St. Tropez nabízí velmi dobré možností pro cyklistiku a další sporty. Můžeš si tu skvěle zajezdit na in-line bruslích i na longboardu. Welcome to Saint Tropez!

Pláž
Párty
Sport
Atmo
Rezervace

Tvé místo na akcích Summer Jam si můžeš rezervovat pohodlně online. Jestli chceš získat skupinový bonus až 5000Kč dej dohromady Tvoji partu.