SummerJam Beach Break

Rosolina Mare, Itálie (1.9-8.9. 2017)

V roce 2011 jsme vzali pár DJs, team sexy volejbalistek a pár kamarádů a vyrazili v jednom autobusu do Itálie. Od té doby Summer Jam Beach Break vyrostl na český a slovenský festival zábavy a sportu u moře. Potkáš nové známé na Beach parties s našimi DJs, poladíš formu na sportovních turnajích, užiješ si skvělý výlet do Benátek a přivezeš si od moře spoustu nových zážitků. K highlightům minulých ročníků patřil koncert na střeše hotelu nebo skvělý turnaj ve volejbalu přímo na pláži. Také letos se můžeš těšit na pořádnou dávku zábavy a velkou partu lidí, kteří milují léto tak jak Ty. Ubytovaní budeme v apartmánech kousek od pláže a za malý příplatek mužeš bydlet v Superior residenci s bazénem. Mrkni na videoreport z minulých ročníků, napiš si o více informací a jestli chceš jet, tak si rovnou rezervuj Tvé místo. Pro skupiny 8 a víc Summer Jammers máme skupinovou slevu.

Jaký je Summer Jam? Mrkni na Summer Jam Sportfest - video report na You Tube.
Informace o DJs a live koncertech zveřejníme 1.8.2017.
Termín a cena
  • 5390Kč/ 209 EUR včetně aktivit a dopravy
  • 4090Kč / 159eur vlastní dopravou
  • Doprava v ceně: Brno, Bratislava. Za příplatek 300Kč/10eur: Praha, Trnava, Olomouc.
  • Možnost upgrade: Superior residence s bazénem: +750Kč/29e os., 4-lůžkový apartmán: +600Kč/22eur/os/týden, 2-lůžkový apartmán:+1600Kč/60eur/os.
Cena zahrnuje
Cena nezahrnuje
7 dní ubytování
stravu - apartmány mají kuchyňku
turnaje a aktivity
cestovní pojištění - 250Kč/týden
koncerty, fitness
taxy a poplatky - 1,5e/den
parkovací místo u residence
povlečení
Pokračuj na rezervaci
Ubytování

Budeme bydlet v plně vybavených apartmánech kousek od pláže. Můžeš se spolehnout, že italské apartmány mají v porovnání s Chorvatskem vyšší standard. K dispozici jsou apartmány pro 6 a 8 osob. V superior kategorii potom apartmány pro 4 osoby. Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC a plně vybavenou kuchyň. Většina apartmánů má balkón a TV. Residence se nachází 5 minut chůze od pláže a 10 minut chůze do centra Roslina Mare, kde je spousta restaurací, kaváren, diskoték a barů.

moderní apartmány
bazén v ceně ubytování
vybavená kuchyňka
vlastní koupelna a WC
900m od centra
4, 6 a 8 lůžkové apartmány
400m od písečné pláže
Aktivity

Rosolina Mare patří k méně známým letoviskům italské riviéry, nabízí však skvělé zázemí pro plážové a vodní sporty. Už 10 let v Rosolina Mare funguje škola kitesurfingu. Koncem léta už 8km dlouhá písčitá pláž není zdaleka plná a dost místa je v neplacených úsecích pláže. Podél moře vede pěkná cyklostezka, kde si můžeš zaběhat nebo zajezdit na in-line bruslích. Kurtů na plážový volejbal, fotbal i basketbal je spousta a spoluhráče v Summer Jam bandě taky najdeš. Nuda nehrozí ani po setmění, na výběr máš mezi několika beach bary a dvěma kluby v centru. Když budeš chtít, můžeš jet na cyklo-výlet do Chioggie nebo si vyzkoušet šlapadla, kanoe a další sporty.

Párty a koncerty

Párty na Summerjam Beach Break začíná už odpoledne v Beach baru. Můžeš se těšit na vychytané párty sety českých a slovenských DJs a několik koncertů při západu slunce na pláži. Line-up oznamujeme většinou 3-4 týdny před odjezdem.

Doplňkové služby a informace

Neobsazené lůžko: 2000Kč. Pobyt začíná a končí v sobotu. Check-in od 17:00 do 20:00. Check-out do 10:00. Pobytové taxy a poplatky CK 1,5 eur/den. Vratná kauce 1600Kč / 60eur se posílá na depozitní účet, tak jako na našich zimních zájezdech Big Snow Jam. Rezervace se potvrzuje platbou zálohy 2000Kč (80EUR). Záloha je částečně vratná, podrobnosti najdeš v obchodních podmínkách.

Doprava do Rosolina Mare

Pokud jedeš vlastní dopravou budeš potřebovat dálniční známku pro Rakousko a také drobné eura na placené úseky dálnice v Itálii. Cesta zabere přibližně 8 hodin. Pokud se chceš vyhnout zácpám je dobré dorazit do střediska v sobotu ráno a počkat na odpolední předání klíčů.
Jedeš-li organizovanou dopravou můžeš počítat s odjezdem v pátek večer, odjezd domů ze střediska je pak také v pátek večer. V případě naplnění kapacity autobusu může být doprava realizována flotilou minivanů Toyota. Výhodou je rychlejší cestování (cesta je o třetinu rychlejší než busem), nevýhodou je menší prostor pro zavazadla trochu menší sedadla.

Cestovní smlouva

Podívej se na cestovní smlouvu akce Summer Jam Sportfest. Garantuje Ti kvalitu a rozsah služeb a také dává právo na případné čerpání pojištění cestovní kanceláře proti insolvenci.

Jak se můžeš přihlásit

Tvé místo na akci Summer Jam Beach Break si můžeš rezervovat hned teď online. Deadline pro individuální rezervaci a platbu je 13.8.2017.
Pokud dáváš dohromady Tvoji partu, deadline pro skupinovou slevu je 2.8.2017, mrkni na detaily o skupinové přihlášce.