SummerJam Rock The Sea

Rosolina Mare, Itálie (8.9-16.9. 2017)

Od roku 2015 pořádáme největší českou a slovenskou rockovou jízdu v Alpách BigSnowJam Rock Ride a byla jen otázka času a energie uspořádat letní edici u moře. Léto 2017 je naše premiéra a moc se těšíme na Tebe a na to, že si tuto rockovou letní párty pojedeš do Itálie užít s námi. Můžeš se těšit na skvělou partu mladých lidí, spoustu příležitostí na seznámení, výlet do Benátek, plážový fotbálek, dva rockové koncerty na pláži a rekreační turnaj v Beach volejbalu. Ubytovaní budeme v apartmánech kousek od pláže a za malý příplatek můžeš bydlet v apartmánové residenci Superior s bazénem. Mrkni na videoreport z minulých ročníků Summer Jamu, napiš si o více informací a jestli chceš jet, tak si rovnou rezervuj Tvé místo. Pokud chceš vzít s sebou i partu kamarádů, máme pro vás skupinové slevy.

Jaký je Summer Jam? Mrkni na Summer Jam Sportfest - video report na You Tube.
Kromě našich party DJs se můžeš tešit také na koncert kapely  Cookies na You Tube.
 
Termín a cena
  • 4990Kč/ 199 EUR včetně aktivit a dopravy
  • 3990Kč / 155eur cena vlastní dopravou
  • Doprava v ceně: Brno, Bratislava. Za příplatek 300Kč/10eur: Praha, Trnava, Olomouc.
  • Možnosti upgrade: Superior residence s bazénem: +750Kč/29e os., 4-lůžkový apartmán: +600Kč/22eur/os/týden, 2-lůžkový apartmán:+1600Kč/60eur/os.
Cena zahrnuje
Cena nezahrnuje
7 dní ubytování
stravu - apartmány mají kuchyňku
turnaje a aktivity
cestovní pojištění - 250Kč/týden
koncerty
pobytova taxa - 1,5e/den
parkovací místo u residence
povlečení
Pokračuj na rezervaci
Ubytování

Budeme bydlet v plně vybavených apartmánech kousek od pláže. Můžeš se spolehnout, že italské apartmány mají v porovnání s Chorvatskem vyšší standard. K dispozici jsou standardně apartmány pro 6 nebo 8 osob. Prostornější 4-lůžkové apartmány jsou k dispozici za malý příplatek. V superior kategorii nabízíme apartmány s bazénem. Požadovanou kategorii ubytování vybereš při rezervaci. Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC a plně vybavenou kuchyň. Většina apartmánů má balkón a TV. Residence se nachází 5 minut chůze od pláže a 10 minut chůze do centra Roslina Mare, kde je spousta restaurací, kaváren, diskoték a barů.

moderní apartmány
bazén v ceně ubytování
vybavená kuchyňka
vlastní koupelna a WC
900m od centra
4, 6 a 8 lůžkové apartmány
400m od písečné pláže
Aktivity

Rosolina Mare patří k méně známým letoviskům italské riviéry, nabízí však skvělé zázemí pro plážové a vodní sporty. Už 10 let v Rosolina Mare funguje škola kitesurfingu. Koncem léta už 8km dlouhá písčitá pláž není zdaleka plná a dost místa je v neplacených úsecích pláže. Podél moře vede pěkná cyklostezka, kde si můžeš zaběhat nebo zajezdit na in-line bruslích. Kurtů na plážový volejbal, fotbal i basketbal je spousta a spoluhráče v Summer Jam bandě taky najdeš. Nuda nehrozí ani po setmění, na výběr máš mezi několika beach bary a dvěma kluby v centru. Když budeš chtít, můžeš jet na cyklo-výlet do Chioggie nebo si vyzkoušet šlapadla, kanoe a další sporty.

Doplňkové služby a informace

Neobsazené lůžko: 2000Kč. Pobyt začíná a končí v sobotu. Check-in od 17:00 do 20:00. Check-out do 10:00. Pobytové taxy a poplatky CK 1,5 eur/den. Vratná kauce 1600Kč / 60eur se posílá na depozitní účet, tak jako na našich zimních zájezdech Big Snow Jam. Rezervace se potvrzuje platbou zálohy 2000Kč (80EUR). Záloha je částečně vratná, podrobnosti najdeš v obchodních podmínkách.

Doprava do Rosolina Mare

Pokud jedeš vlastní dopravou budeš potřebovat dálniční známku pro Rakousko a také drobné eura na placené úseky dálnice v Itálii. Cesta zabere přibližně 8 hodin. Pokud se chceš vyhnout zácpám je dobré dorazit do střediska v sobotu ráno a počkat na odpolední předání klíčů.
Jedeš-li organizovanou dopravou můžeš počítat s odjezdem v pátek večer, odjezd domů ze střediska je pak také v pátek večer. V případě naplnění kapacity autobusu může být doprava realizována flotilou minivanů Toyota. Výhodou je rychlejší cestování (cesta je o třetinu rychlejší než busem), nevýhodou je menší prostor pro zavazadla trochu menší sedadla.

Cestovní smlouva

Podívej se na cestovní smlouvu akce Summer Jam Sportfest. Garantuje Ti kvalitu a rozsah služeb a také dává právo na případné čerpání pojištění cestovní kanceláře proti insolvenci.

Jak se můžeš přihlásit

Tvé místo na akci Summer Jam Rock The Sea si můžeš rezervovat hned teď online. Deadline pro individuální rezervaci a platbu je 15.8.2017. Pokud dáváš dohromady Tvoji partu, poslední den pro skupinovou slevu a platbu zálohy je 1.8.2017. Podrobné informace o výši slev pro skupiny najdeš tady.